Inloggen
Winkelmandje

Thuis in eigen huis!

Thuis in eigen huis!
Geplaatst op 8-2-2021 door Outlet algemeen

Thuis in eigen huis!

Je thuis voelen heeft alles te maken met het op je gemak voelen zodat je volledig kunt ontspannen. Thuis in eigen huis is belangrijker dan ooit voor je dagelijkse leven. Zeker nu ‘het leven buitenshuis’ flink is ingeperkt.

De inrichting die past bij uw levensstijl en persoonlijkheid

Het is uw huis dus het draait volledig om uw wensen en behoeftes. Toch is het kiezen van de juiste meubelen niet altijd eenvoudig. Er wordt zo veel aangeboden. Het vinden van het perfecte meubelstuk binnen uw budget kan een opgave zijn.

Ons team maakt van uw huis pas echt een thuis

Of het nu gaat om een specifiek meubelstuk, een compleet andere inrichting of het opfrissen van een kamer. Ons team begrijpt als geen ander dat de woonruimte bij u moet passen en niet andersom. Een inrichting die perfect aansluit bij de wijze waarop u leeft en waar u zich echt thuis voelt.

Designklassieker Pallone van Leolux.
Maak kennis met ons team: v.l.n.r. Nick, Piet en Pamela

Het inventariseren van uw wensen en behoeftes

Met een aantal vragen hebben wij al snel door hoe u het liefst woont. En, welke merken of specifieke designs u het meeste aanspreken.

U heeft vast al eigen ideeën. Of, misschien een aantal afbeeldingen verzameld die u aanspreekt. Wij horen of zien ze graag.

Ieder detail wordt door ons opgenomen zonder het grote geheel uit het oog te verliezen. Zo realiseert u samen met ons een geweldig thuis in eigen huis.

En natuurlijk kunnen wij u desgewenst alles vertellen over de functionele, esthetische en technische aspecten van ieder design.

Designklassieker Pallone van Leolux.
Veilig op afstand; een virtueel showroom bezoek

Een virtueel showroom bezoek

Onze prachtige collectie op veilige afstand bekijken? Dat kan! In onze sfeervolle en overzichtelijke showroom presenteren wij de mooiste actuele items van ieder Topmerk. Boek nu een afspraak voor videobellen met Piet, Pam of Nick voor een bezoek aan onze showroom. Mailen of bellen kan natuurlijk altijd.

Bekijk de collectie

Nieuwsbrief

Ontdek wekelijks de speciale aanbiedingen en handige interieurtips.

Wij sturen u met plezier onze nieuwsbrief.

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen